Satın Alma

Malzemeler ile ilgili teknik şartnamelere buradan ulaşabilirsiniz.

"Öğretim Görevlisi Yetiştirme Programı (ÖYP) Araştırma Görevlilerinin ihtiyacı için 4 kalem (Laboratuvar Malzemesi, Türkçe-Yabancı Kitap, Sar Malzemesi ve Büro Mobilyası) alımı Doğrudan Temin Usulü Yoluyla 11.04.2016 günü ÖYP Koordinatörlüğü'nde yapılacak olan alımların teklif verme tarihi 14.04.2016 gününe ertelenmiştir. Alınacak malzeme listesine ve teknik şartnamelere "Satın Alma Duyuruları" başlığı altından ulaşılabilir. Her bir kalem için son teklif verme saati birbirinden farklıdır.

Öğretim Görevlisi Yetiştirme Programı (ÖYP) Araştırma Görevlilerinin ihtiyacı için 4 kalem (Laboratuvar Malzemesi, Türkçe-Yabancı Kitap, Sar Malzemesi ve Büro Mobilyası) alımı Doğrudan Temin Usulü Yoluyla 11.04.2016 günü ÖYP Koordinatörlüğü’nde yapılacaktır. Alınacak malzeme listesine ve teknik şartnamelere "Satın Alma Duyuruları" başlığı altından ulaşılabilir. Her bir kalem için son teklif verme saati birbirinden farklıdır.

Öğretim Görevlisi Yetiştirme Programı (ÖYP) Araştırma Görevlilerinin ihtiyacı için 10 kalem Bilgisayar ve Bilişim Malzemesi alımı Doğrudan Temin Usulü Yoluyla 04.04.2016 saat 13:00'de ÖYP Koordinatörlüğü'nde yapılacaktır. Alınacak malzeme listesine ve teknik şartnamelere "Satın Alma Duyuruları" başlığı altından ulaşılabilir.

Muayene Kabul Formu

İhtiyaç formları yenilenmiştir. Formların orijinal hallerine "Formlar" sayfası altından ulaşılabilir.

Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı (ÖYP)
Kurum Koordinasyon Birimi
06800 Beytepe Ankara